VPSYSTEMS - Usługi informatyczne Paweł Pakuła / Szczucin
 WWW & Hosting

Firma w swojej ofercie kompleksowo wykonuje, tworzy i projektuje strony internetowe dla firm, instytucji oraz osób prywatnych, pragnących zaistnieć w sieci. Nasze doświadczenie pozwala zaoferować nam produkty najwyższej jakości, zgodnie z obowiązującymi technikami i standardami, przez co tworzone przez Nas strony są idealnie dopasowane do potrzeb Klienta skutecznie realizując swoje cele marketingowe w Internecie.
Projektowanie stron WWW

Oferta nasza skierowana jest do różnych klientów – prywatnych oraz firm. Realizujemy projekty oraz wdrożenia stron internetowych zgodnie z najnowszymi standardami.
Wykorzystywane technologie: HTML, XHTML, CSS, PHP, SQL, JAVASCRIPT, FLASH.


Pozycjonowanie strony

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych. Bierzemy pod uwagę wyłącznie osiągnięte efekty i pozycję witryny Klienta w wyszukiwarce. Prowadzimy kampanie reklamowe AdWords. Wykonujemy optymalizację istniejących już stron www.


Dodawanie do wyszukiwarek

Dodajemy strony internetowe go największych polskich wyszukiwarek takich jak : Google, Bing, Netsprint, Szukacz, Gooru itp. Na życzenie wykonujemy również usługi dodania strony do zagranicznych wyszukiwarek.


Hosting

Dla wszystkich wykonanych przez nas stron internetowych oferujemy bezpłatny hosting na naszych serwerach przez pierwsze 12 miesięcy. Wynajmujemy nasze serwery u czołowych polskich dostawców internetowych, przez co jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do państwa zasobów 24h/h siedem dni w tygodniu, zapewniając uptime nie mniejszy niż 97%. Dzięki jednoczesnemu hostingowi z dwóch niezależnych źródeł i codzienną kopią danych jesteśmy w stanie zapewnić usługi na bardzo wysokim poziomie.


Domeny

Firma nie prowadzi rejestracji domen zewnętrzych. Na życzenie wykonamy takiej rejestracji u dowolnego usługodawcy i przeprowadziny pełną konfigurację, w celu przekierowania strony na miejsce na naszym serwerze. Każdy nasz klient dopóki utrzymuje stronę na naszych serwerach otrzymuje bezpłatnie subdomenę : twojanazwa.vphost.pl.Strony internetowe już od 200 PLN